Vítezné čtvrtfinále a postup do semifinále

01.09.2012 14:16

Ve čtvrtfinále jsme nastoupili proti druhému týmu z tabulky A FC 4Promile, který vyhrál poslední ročník soutěže.

V prvním zápase 24.srpna jsme se střetli na soupeřově hřišti Sochorky ve Dvoře Králové. Zápas začal oboustranně opatrně a ze začátku se oba týmy jen oťukávali. Pak zhruba v polovině poločasu se nám povedl útok a Víťa vstřelil první branku zápasu. Ale následující minuta pro nás byla příšerná, dvě obrovské chyby během jedné minuty a rázem jsme prohrávali 1-2. Museli jsme se začít lépe soustředit a dál hrát a zlepšovat naši hru. Ke konci poločasu se nám po střele Martina podařilo vyrovnat a poločas skončil 2-2. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a během chvilky jsme vedli už 4-2 po gólech Davida a Víťi.  Soupeř začal být nervózní a začal kupit chyby. A my jsme jich dále využívali, když Víťa přidal další branku a zkompletoval tak další Hattrick v soutěži. Pak se David prokličkoval u kraje hřiště přes tři soupeře a přihrál před branku Jindrovi, který se ocitl sám před prázdnou brankou a přidal další gól. Pak nás několikrát podržel Kuba v brance, když zlikvidoval několik soupeřových gólových šancí. Na závěr zápasu se ještě prosadil David a my vyhráli první zápas čtvrtfinále 7-2.

K odvetě jsme nastoupili 31.srpna na našem domácím hřišti. Bohužel celý den hodně pršelo a hřiště bylo hodně podmáčené a byly na něm velké kaluže. Ale zápas jsme sehrát museli a tak za vydatného deště jsme se pustili do boje o udržení výsledku z prvního zápasu a o postup do semifinále. Začátek zápasu jsme sice malinko zaspali, ale naštěstí jsme neinkasovali branku. Postupně jsme se začali rozehrávat a zlepšovat naší hru. Víťa vstřelil první branku zápasu a za chvilku přidal druhou. Ke konci poločasu pečetil poločasový výsledek na 3-0 gólem David. A my věděli, že soupeř by nám musel dát minimálně osm branek, aby měl šanci postoupit. Ve druhém poločase jsme pokračovali naší hrou a Víťa si zakrátko připsal další Hattrick v soutěži. Pak přidal další branku David a my vedli již 5-0. Pak se prosadil i soupeř a pokazil tak Kubovi čisté konto. Ke konci poločasu přidal svůj čtvrtý gól v zápase Víťa. V úplném závěru jsme obdrželi ještě jednu branku, ale i tak jsme nakonec vyhrály 6-2 a to i díky dalšímu skvělému výkonu Kuby, když opět zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.

Poprvé v historii jsme postoupili do semifinále KLMF, a budeme tak hrát o medaile.