Turnaj malé kopané ve Starých Bukách

14.03.2011 13:41

Náš fotbalový klub se 31. Července 2010 zúčastnil fotbalového turnaje ve Starých Bukách, podmínkou pro zúčastnění se tohoto turnaje bylo, že v týmu musí hrát minimálně jedna dívka. Podařilo se nám přemluvit paní Květoslavu Hruškovou, aby se za náš tým zúčastnila tohoto turnaje. V turnaji jsme byli vylosování do skupiny s týmy Staré Buky, Fan club Staré Buky a Policie Trutnov. První zápas jsme sehráli s týmem Fan club Staré Buky a vyhráli jsme 5 – 0, takže to znamenalo krom vítězství i první čisté konto paní Hruškové, která za nás hrála na postu brankáře. Další zápas jsme hráli proti Policii Trutnov, ten jsme vyhráli 6 – 2 a poslední utkání skupiny jsme sehráli s týmem Staré Buky - výhra 7 – 0. Takže do semifinále jsme šli z prvního místa a čekal nás tým, který skončil ve druhé skupině na druhém místě a to byl tým Pilníkova. Tento zápas jsme začali špatně a po chvilce jsme prohrávali už 2 – 0, ale zásluhou Davida Pálinkáše se nám podařilo ještě do poločasu vyrovnat. Druhý poločas se hrál ve vysokém tempu a fanouškům se musel určitě líbit, šance byly na obou stranách, ale bohužel pro nás jsme to byli my, kdo dostal těsně před koncem zápasu gól na 2 – 3 a tím jsme i prohráli a nakonec nás tedy čekal zápas o 3. místo. Ten jsme hráli znovu proti Policii Trutnov a i tento zápas jsme proti nim vyhráli 5 – 2. Takže jsme nakonec na tomto turnaji skončili na pěkném 3. místě. Naším nejlepším střelcem se stal David Pálinkáš a nejvíce díků patří paní Květoslavě Hruškové za to, že se s námi tohoto turnaje zúčastnila a za její fantastický brankářský výkon, kterým nám pomohla ve všech zápasech a nakonec i k již zmiňovanému 3. místu.