Starci na chmelu vs FK Vlčice. 2 - 3

25.08.2011 23:43

V prvním kole play-off jsme narazili na tým Starci na chmelu, který vyhrál skupinu A. První ze dvou zápasů s tímto soupeřem jsme odehráli v neděli 21.8 na hřišti sochorky ve Dvoře Králové.

Po dlouho době jsme se sešli v hojném počtu a hráli jsme fotbal jako ze začátku sezony, ale bohužel jsme jako první inkasovali my, když soupeř po pěti minutách využil chybu v naší obraně a šel do přečíslení, které využil a ujal se vedení 1 – 0. V polovině prvního poločasu se nepodařilo vyrovnat, když David obešel obránce i brankáře a zakončoval tak svoji pěknou individuální akci do prázdné branky. Soupeř se vzápětí po této brance dostal do ohromné příležitosti, když Jindra vyrazil míč před sebe k útočníkovi soupeře, který před sebou měl už jen prázdnou branku, ale naštěstí se v poslední chvíli na brankové čáře objevil Fanda, který odkopl míč do bezpečí a zabránil tak jisté brance. Pak jsme otěže zápasu převzali my a do konce poločasu se nám podařilo zásluhou Davida přidat další dvě branky, David tak završil hattrick a všechny branky vstřelil stejně jako svou první branku, v prvním poločase dostal za zákrok na soupeře žlutou kartu Lukáš, ale na tento zákrok doplatil víc než soupeř a do zápasu již nezasáhl. Po poločase jsme tak vedli 1 – 3. Do druhého poločasu jsme nastoupili se zabezpečenou obranou, protože jsme očekávali tlak soupeře, který přišel, ale naštěstí se nám dařilo bránit jeho útoky hned v začátku a přecházet do rychlých brejků. V druhém poločase jsme měli několik slibných šancí, převážně po brejkových situacích, ale nepodařilo se nám přidat další branky. Bohužel soupeř pár minut před koncem využil hrubou chybu v naší obraně a podařilo se mu snížit na rozdíl jediné branky. Po zbytek zápasu nás soupeř dostal pod velký tlak, ale naštěstí jsme výsledek ubránili a do odvety tak jdeme s jednogólovým náskokem po výhře 2 – 3.

Odvetu odehrajeme v neděli 4.9 od 17:30 na sochorkách