odveta čtvrtfinále

30.08.2013 11:59

Odvetu čtvrtfinálového utkání jsme sehráli na našem hřišti před hrstkou věrných fanoušků.

Zápas jsme nezačali vůbec dobře a celý první poločas byl z našeho pohledu katastrofální a my mohli jen děkovat Vojtovi v brance, že držel náš tým nad vodou. Soupeř nás celý poločas držel pod tlakem a my se zmohli tak na odkopy míčů daleko od naší branky. Zhruba po patnácti minutách jsme se vymanili z tlaku a přešly do rychlého protiútoku, který naštěstí pro nás po Davidově přihrávce využil Tomáš a my se ujali vedení 1-0. Poté nás soupeř znovu zatlačil před naší brankou a my bránili výsledek. Bohužel i za cenu dosti faulů, které byli někdy až přespříliš, když Fanda srazil a zranil tak soupeře vysloužil si po právu žlutou kartu. Poté viděl i soupeřův hráč žlutou kartu za faul na Davida a do třetice ukázal rozhodčí žlutou kartu Lukášovi za držení protihráče. Pak už ale přišlo vysvobození v podobě poločasového hvizdu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu zvýšil náš náskok David a minutku na to se trefil i Víťa, což soupeře položilo na kolena a my ho začali výrazně přehrávat a dávat gól za gólem. Soupeř se poprvé prosadil až za stavu 7:0 když přidal aspoň čestný úspěch. My do konce zápasu přidali ještě další branky a nakonec jsme vyhráli i odvetný zápas, tentokrát 10:1. A mohli jsme tak slavit postup do semifinále KLMF. V tomto zápase se prosadili 5x Víťa, 3x David a po gólu přidali Tomáš a Roman.

V semifinále nás čeká, stejně jako loni, tým Starci na chmelu.