ManŽdírnice United vs FK Vlčice 3 - 2

04.07.2011 13:26

V pátek 24.6 jsme sehráli zápas s týmem ManŽdírnice United na hřišti Bajrák.

Zápas hned na začátku ovlivnil problém s rozhodčím, jelikož tým FN Sobíci, který měl na tento zápas zajistit rozhodčího, se nedostavil. A tak jsme začali zápas s více jak půl hodinovým zpožděním, protože jsme narychlo sháněli jiného rozhodčího. Podařilo se nám nakonec sehnat Vláďu Hospodku z týmu FC 4Promile, ale byl daleko od hřiště a po domluvě se soupeře jsme se rozhodli začít hrát. Zápas jsme začali docela dobře a po pár minutách dal Roman první branku. Ale s blížícím se poločasem naše aktivita upadala a soupeř tak začínal přebírat otěže zápasu. Ke konci poločasu dorazil rozhodčí a tím se i přiostřila hra. Bohužel jsme nedokázali udržet čisté konto do konce poločasu a v poslední minutě dal soupeř vyrovnávací branku. Do druhé půle jsme nevstoupili vůbec dobře a po našem zaváhání v obraně se ujal soupeř vedení. S přibývajícím časem jsme se snažili více útočit a nechávali tak mezery v obraně a soupeř jich uměl využívat a přidal tak další branku a vedl již 3 – 1. Na konci zápasu jsme se rozhodli hrát už jen na útok a podařilo se nám snížit ještě na rozdíl jedné branky, když se trefil opět Roman, ale další branku jsme již nepřihráli a prohráli jsme tak 3 – 2.