Lokomotiva UČKO vs FK Vlčice 2 - 1

19.07.2011 19:48

V sobotu 9. Července jsme odehráli druhý zápas proti týmu Lokomotiva Učko.

S tímto soupeřem se nám dlouho době nedaří a my jsme chtěli v tomto zápase konečně získat nějaké body. Do zápasu jsme nevstoupili špatně a se soupeřem jsme v první půli hráli víc než vyrovnanou partii. Soupeř zahrozil asi v polovině první půle, kdy nás naštěstí zachránil Kuba, který letos poprvé nastoupil v brance. Ale bohužel na konci poločasu jsme zahrávali roh, soupeřův brankář zachytil míč a poslal svůj tým dlouhým výhozem do rychlého protiútoku, kdy šli dva jejich útočníci na jednoho našeho obránce a jejich nejlepší útočník dokázal tuto šanci využít a my tak inkasovali branku v samém závěru první půle. Do druhého poločasu jsme vstoupily velmi špatně a soupeř přidal hned ze začátku druhou branku po rohovém kopu a naší další obrovské chybě. Po druhé brance jsme zlepšili naši hru a začali více ohrožovat soupeřovu branku, nakonec se nám podařilo vstřelit branku a snížit tak na 2 – 1. Ke konci zápasu jsme stupňovali tlak, ale soupeř hrozil z brejků. V posledních minutách měl největší šanci na vstřelení branky David, když obešel soupeřova obránce i brankáře, ale na poslední chvíli zastoupil brankáře další obránce, který zastavil Davidovu střelu, která směřovala do prázdné branky.  Nakonec jsme prohráli 2 – 1, když naši jedinou branku vstřelil David.