KLMF 2010

14.03.2011 13:43

Přes prázdniny také pokračovala Královedvorská liga malého fotbalu (KLMF), jíž se účastníme. Po prvních 5 zápasech jsme v tabulce byli na druhém místě. Přes prázdniny jsme však nebyli schopni se sejít v naší nejsilnější sestavě a bylo to bohužel znát na našich výsledcích. Nedokázali jsme již konkurovat silným týmům v naší skupině a prohrávali jsme s nimi, ale naštěstí poslední důležité utkání jsme vyhráli a postoupili tak ze čtvrtého místa do play-off. Naším soupeřem tak byl tým Lokomotiva Učko, vítěz druhé skupiny a pro nás byl nad naše síly a oba zápasy s tímto soupeřem jsme prohráli. Takže jsme mohli skončit nakonec nejlépe na pátém místě. Naším dalším soupeřem byl tým FC 4 Promile. První zápas jsme těsně prohráli 1 – 2 a v odvetě jsme tedy potřebovali vyhrát o dvě branky, abychom postoupili. Druhý zápas pro nás nezačal šťastně a v první půli jsme po mdlém výkonu prohrávali 0 – 1. Ale do druhé půle jsme dali všechny naše síly a podařilo se nám zápas otočit, přidali jsme i ten gól navíc a nakonec jsme vyhráli 3 – 1 a tím pádem nás čekal zápas o páté místo s týmem 1. FC Nemojov. Tento zápas jsme odehráli v Nemojově a první poločas se nám nepovedl a prohráli jsme ho 0 – 2. V druhém poločase jsme přidali na aktivitě a podařilo se nám brzy vyrovnat na 2 – 2, ale soupeř nám ukázal svou sílu a po našem vyrovnání přidal dvě rychlé branky a my opět prohrávali. Ke konci zápasu se nám podařilo snížit na 3 – 4, a jelikož do konce zbývalo už necelých pět minut tak jsme vrhli všechny síly do útoku a snažili se vyrovnat. Avšak vyrovnat se nám nepovedlo a soupeř v samém závěru přidal z protiútoku pátou branku a my nakonec prohráli 3 – 5.

V KLMF  jsme nakonec obsadili 6. místo, což je o pět míst lepší výsledek než loni. Našimi nejlepšími střelci se stali David Pálinkáš s 16 góly, který nakonec skončil v celé soutěži jako čtvrtý nejlepší střelec, pak 13 gólů dal Martin Petr a 12 gólů dal ještě Roman Wimmer.