HC Milan vs FK Vlčice 3 - 5

16.06.2011 15:27

V neděli 12.6 jsme odehráli zápas 3. kola proti týmu HC Milan.

Utkání jsme začali dobře a po deseti minutách jsme vedli po Davidově gólu. Do konce poločasu přidal svůj premiérový gól ještě Roman, takže jsme první půli vyhráli 2 – 0. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a za chvilku jsme vedli už 3 -0 po druhé Davidově brance. Nadále jsme byli aktivní a soupeř hrozil hlavně z rychlých brejků, z jednoho takového se dostal k dobré střele, kterou smolně tečoval Fanda mimo Jindrův dosah a soupeř tak snížil. Po této brance jsme znervózněli a začali dělat chyby v obraně a po jedné takové chybě soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Naštěstí jsme na tuto branku dokázali rychle odpovědět a Roman nám zařídil zase dvou brankové vedení. Ale v obraně jsme stále dělali zbytečné chyby a chvíli před koncem jsme dostali další branku a soupeř znovu snížil na rozdíl jediné branky. Soupeř už v závěru hrál jen na útok a nám se tak otevírala možnost k rychlým brejkům, po jednom takovém brejku a krásné akci vstřelil Roman další gól a pojistil nám tak vítězství a dal svůj první hattrick v této sezóně.

Zápas jsme nakonec po velké bitvě v druhé půli vyhráli 5 – 3.