FK Vlčice vs Lokomotiva UČKO 1 - 3

07.06.2011 14:34

Druhý zápas letošní sezóny jsme hráli proti loňskému finalistovi, týmu Lokomotiva Učko.

Do zápasu jsme nevstoupili dobře a soupeř nám dal hned z první střely branku, takže jsme museli od začátku dotahovat. Chvilku nám trvalo, než jsme se dostali do zápasu a začali si vytvářet šance, ale když jsme si konečně nějaké vytvořili, střelili jsme míč vedle branky. Až ke konci poločasu se nám podařilo vyrovnat po střele Davida. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale to se nám vymstilo a dostali jsme znovu z první střely gól a zase jsme prohrávali. Po deseti minutách druhé půle praštil protihráč do obličeje Davida a za tento zákrok, dostal červenou kartu.  My jsme tak dostali šanci hrát dvacet minut pět proti čtyřem. Ale zahazování našich šancí pokračovalo, když jsme běželi sami na brankáře soupeře, nedokázali jsme trefit branku a když už jsme branku trefili, byl tam vždy připravený soupeřův brankář. Ke konci zápasu se nám už nedařili ani jednoduché přihrávky, takže jsme se doslova snažili míč dotlačit do soupeřovy branky. V posledních minutách jsme hráli vše jen na ofenzívu, dáš nebo dostaneš, bohužel pro nás platilo to druhé. Soupeř se dostal do rychlého brejku a my nedokázali dostatečně rychle zareagovat a vystoupit proti útočícímu hráči. Ten před vápnem vystřelil a dal gól. Jindra v brance neměl žádnou šanci proti této střele, protože soupeř míč dokonale trefil a musíme uznat, že střela to byla opravdu povedená.

Zápas jsme prohráli 1 – 3, nepodařilo se nám využít početní výhodu a naše hra proti oslabenému soupeři byla snad ještě horší, než když byl soupeř v plném počtu. Soupeř nás vyškolil z produktivity a připravil nám tak první letošní prohru. Do příštích zápasů potřebujeme zlepšit produktivity střelby a vyvarovat se zbytečných chyb v obraně.