FK Vlčice vs HC Milan 1 - 8

22.07.2011 13:44

Ve čtvrtek 22.7 jsme odehráli druhý zápas s týmem HC Milan.

Na zápas jsme jeli jen v sedmi hráčích a navíc celý zápas pršelo. Utkání mělo ze začátku náboj a hrál se hodně útočný fotbal. První branku zápas vstřelil soupeř zhruba po deseti minutách hry, nám se podařilo zásluhou Davida vyrovnat v polovině poločasu. Ale po našem vyrovnávacím gólu pro nás přišlo hrůzostrašných pět minut. Hned po rozehrávce dal soupeř další branku a dostal se znovu do vedení a v krátké době přidal další dvě a naše hra se tak celá rozpadla. Začali jsme se hádat a to nebylo nic dobrého pro další průběh zápas. Takže poločas jsme prohráli 4 – 1. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, ale hned ze začátku jsme ztratili míč a soupeř přidal další branku. Po zbytek zápasu na nás byl vidět už jenom zmar a frustrace z výsledku, nedokázali jsme si pořádně přihrát a hodně zbytečně jsme ztráceli míče a soupeř toho využíval k nebezpečným útokům a přidával další branky.  Zápas jsme nakonec prohráli 8 – 1, po našem vůbec nejhorším výkonu za poslední rok. Ale musíme podotknout, že soupeř hrál ve velké pohodě a velmi dobře a my jsme mu zkrátka nestačili. Ovšem výraznou stopu v tomto utkání zanechal i rozhodčí, který tento zápas vůbec nezvládl. Žlutou kartu z našeho týmu po právu za ostrý zákrok dostal Lukáš Dvořáček, ale za stejný zákrok na Davida ze strany soupeře, jsme mohli být vůbec rádi, že nás rozhodčí nechal kopat aspoň přímý kop.

Ale už před tímto zápas jsme věděli, že máme jistotu play-off, takže další zápasy ve skupině musíme odehrát dobře, abychom obsadili co nejlepší místo a mohli se tak začít připravovat na soupeře, který nás bude čekat v prvním kole play-off. Do dalších zápasu musíme výrazně zlepšit naši hru a hlavně zajistit abychom nezopakovali stejný výkon jako v tomto utkání.