FK Vlčice vs FC Chmelsea 5 - 1

11.07.2011 11:04

V úterý 5.7 jsme sehráli druhý zápas s týmem FC Chmelsea.

Před začátkem utkání nebylo vůbec jisté, jestli se tento duel odehraje, protože soupeř nebyl v dostatečném počtu. Naštěstí mu dorazili další hráči, takže se mohlo jít hrát.

Začátek utkání byl opatrný a nepřinesl moc šancí, ale podařilo se nám dát první branku, to když Martin zahrával přímý kop z naší poloviny a před soupeřovou brankou ho tečoval obránce soupeře do vlastní sítě.  Po této brance nabralo utkání větší obrátky a začali se tvořit šance. Zhruba v polovině první půle přidal Martin druhou a branku a do konce poločasu stačil ještě dvakrát skórovat David, takže poločas jsme vyhráli 4 – 0. Druhá půlka se tak už spíše dohrávala z povinnosti a naši útočníci se snažili a moc kombinovat a přicházeli tak ve větších šancí o míče. Ke konci zápasu přidal ještě jednu branku Martin a byl to tak pro něj druhý hattrick v této sezóně. Bohužel jsme nedokázali udržet čisté konto až do konce, v poslední minutě jsme dostali branku a soupeř tak snížil na konečných 5 – 1. V tomto utkání dostal i první letošní žlutou kartu Martin, když udělal faul na půlce soupeře, který však oproti jiným faulům soupeře, který fauly zastavoval naše pronikající hráče, nebyl zas tak tvrdý. Ale hlavní bylo vítězství a tři body do tabulky.