FK Vlčice vs FC 4Promile 7 - 4

05.05.2011 21:38

Ve čtvrtek 5.5 jsme odehráli přátelské utkání s týmem FC 4Promile.

Dohodli jsme se se soupeřem že zápas budeme hrát na 2x45 minut. K zápasu jsme nastoupili ve složení Jindřich Jebavý, Lukáš Dvořáček, Marek Mach, Martin Petr, Jan Trávníček, Jakub Zikmunda, Michal Hanuš, David Pálinkáš a Roman Wimmer, na zápas se s námi přijel ještě podívat Jan Šindelář, který však pro zranění nenastoupil.

Utkání jsme začali dobře a po chvilce jsme vedli 1 - 0, ale po našem vedoucím gólu nás soupeř zatlačil do velkého bloku a my mohli děkovat jen Jindrovi že nepustil míč za svá záda. Když jsme se konečně vymanili z tohoto tlaku soupeře, tak jsme zahrozili z protiútoku a se štěstím pro nás si obránce soupeře po závaru před jeho brankou srazil míč do vlastní sítě 2 – 0. Po tomto gólu jsme vyrovnali hru a ke konci poločasu jsme dokázali přidat další branku. Takže poločas skončil výsledkem 3 – 0. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a jen díky naší nemohoucnosti jsme nepřidali další branky a soupeř nás začal trestat a dostali jsme dvě rychlé branky a rázem byl stav 3 – 2. Naštěstí jsme znovu zabrali a vzali si zpět tříbrankové vedení. Zápas jsme poté kontrolovali a nakonec jsme slavili vítězství 7 – 4.

Všichni hráči předvedli skvělí výkon a doufáme, že to tak půjde i v lize.