1. zápas čtvrtfinále s FC 4Promile

19.08.2013 09:35

První zápas čtvrtfinále jsme sehráli v sobotu 17.8, na hřišti Podharť ve Dvoře Králové proti týmu FC 4Promile.

Ještě před začátkem zápasu jsme řešili problém se sestavou, jelikož nám pro tento duel vypadli ze sestavy všichni brankáři a tak jsme na soupisku narychlo dopsali Vojtěcha Smolu, který chytá za Volanov. Bohužel prvních 15 minut jsme stejně museli hrát v improvizované sestavě a pouze se šesti hráči, jelikož Víťa, Roman a právě Vojta přijeli déle z předchozího zápasu. A tak do branky naskočil Fanda. I přesto jsme nezačali špatně a se soupeřem hráli vyrovnanou partii. Chviličku před příjezdem oněch tří chybějících hráčů se soupeř prosadil střelou z dálky, když míč propadl přes našeho obránce a zapadl Fandovi přesně k tyči. Pak už dorazil zbytek týmu, vystřídali jsme Fandu v brance a začali získávat převahu, která vyvrcholila Davidovým gólem a srovnáním na 1-1. Pak nám ale stejný hráč opět střelou zdálky vstřelil další gól a my prohráli poločas 2-1.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a v plné síle a snažili jsme se o vyrovnání, to se nám dlouho nedařilo, když své šanci nevyužil Víťa ani David a párkrát nás také podržel Vojta v brance. Poté se nám ale nakonec podařilo vyrovnat, když zmatků před soupeřovou brankou využil Lukáš a dal tak svůj první gól za náš tým. Poté nás opět zatlačil soupeř před naší brankou, ale my tento tlak ustáli a po rychlé akci nás do vedení dostal David. Do konce zápasu bylo ještě několik šancí na obou stranách, ale žádný z brankářů už neinkasoval a my tak vyhráli 2-3 a vezeme si zajímavý výsledek pro odvetu, která se sehraje na našem hřišti.